درسته که داداش فرهاد بازهم مثل ادم با من صحبت نمی کرد اما رفتارش نسبت به گذشته خیلی بهتر شده بود .اگر هم اذیتم می کرد میدونستم که داره شوخی میکنه .داشتم به فرهاد فکر می کردم که یهویی یه نفر جلوم ظاهر شد .

-سلام ابجی فرشششته قصد نداری بلندشی کلاست دیر میشه.

باز هم این فررهاد دیوونه بود .یکی نیست بهش بگه یکم از فردین یاد بگیر .چقدر با خواهرش با محبت صحبت میکنه.

-فرششته با تو ام

-بیدار شدم .اینقدر گیر میدی.

با اسودگی خاطر اماده شدم .انگار نه انگار که داداش بد بختم تو ماشین منتظره.

بالاخره با هزار جور وسواس اماده شدم.نشستم تو ماشین گه فرهاد گفت:برنامه چیه؟

خندیدم و گفتم :ورزش.ورزش ریاضی.خخخخخخخخخخخخخ

-بانمممک .الان باید بخندم؟

-بی جنبه.خب اول از همه بریم خونه عمه دنبال مریم .بعد هم نازنین.

-چشششششششششششششم آبجی.

چی این بامن بوود!!!!مگه فرهاد هم درست حرف زدن بلده.

مریم که اماده بود و سریع رفتیم دنبال نازنین وامان از دست این دختر .همیشه دیر می کنه.منم که کم عجول نیستم .فقط حرص می خوردم.فرهادد گفت: پیش میاد ابجی . زشته.نازنین خانوم اومد نبینم چیزی بگی.

-اصلا دوست دارم به نازنین گیر بدم.چیکار داری؟

-ااااااااااااااااااااا؟

-بلله.

-اون موقع با من طرفی و .

با اومدن نازنین .حرف داداش کامل نشد .اصلا چرا فرهاد از اون طرفداری کرد؟منم که باز فکرای منحرف اومد تو مغزم.سریع شوتشون کردم بیرون.

به نازنین چیزی نگفتم آخه از بس این دختر دوست داشتنیه! وقتی دیدمش فراموش کردم از دستش عصبانی ام.

رسیدیم اموزشگاه و من که یه تشکر سر سری کردم زودی اومدم پایین.مریم هم پشت سرم اومد . نازنین بد بخت هم  یک  تشکر ساده  کرد اما مگه این فرهاد ول کن بود .

-خواهش میکنم .زحمت چیه؟انجام وظیفه است.

منم که حدس زدم حق با همون افکار منحرف هست. پریدم وسط حرف فرهاد و گفتم.:خداحافظ دادش.

اون بدبخت هم رفت.خوب که جلو نازنین مودبه.اخ که فرهاااد رو تنها گیر بیارم اونقدر سوال پیچش کنم تا به ماجرا پی ببرم.!

نزدیک افطار بود و من هنوز داداش رو تنها گیر نیاورده بودم. البته جوری نگاش می کردم که فکرکنم خودش فهمیده بود.باصدای اذان افطار کردیمو بعد هم رفتیم مسجد.

بعد از اینکه برگشتیم خونه تلفن زنگ خورد و مهتاب جواب داد.بعد از قطع تماس پرسیدم:

-مهتاب جان کی بود؟

-عمو حسن بودن.گفتن با زن عمو میان اینجا.

-نگفتن برای چی؟

-دقیق نه ولی فکرکنم با بابا و فرهاد و فردین کار دارن.

-اها.

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

پرشین پامر عاملیت فروش ورق های هایگلاس ایشیک ترک مسیر سبز سایت اقدام پژوهی سیستم پکیج تصفیه فاضلاب صنعتی Prince قیمت، نرخ و هزینه کلاس های تدریس خصوصی فروشگاه اینترنتی دانلود تحقیق